Uluslararası zati eşya taşımacılığı Türkiye’den dünyanın dört bir yanına lojistik araçları ile sigortalı şekilde, uygun fiyatlarla, yurt dışına uluslararası zati eşya taşıma hizmeti veriyoruz. En iyi uluslar arası zati eşya taşımacılığı firmaları arasında lider konumda bulunan Almanya lojistik şirketimizi seçin güvenle taşının.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı firmaları arasında her zaman dikkat çekici çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Yurt dışı zati eşya nakliyesi konusunda firma olarak profesyonel hareket tarzı yaratmaktayız. Profesyonel yurt dışı eşya taşımacılığı şirketi bünyesinde her türlü kolaylık oluşturulmaktadır. Parça eşya taşıma anlayışı çerçevesinde gerçekleşen zati eşya nakliyatı uluslararası platformda özenle gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası zati eşya taşımacılığı Türkiye yurtdışı zati eşya nakliye firması
Uluslararası zati eşya taşımacılığı Türkiye yurtdışı zati eşya nakliye firması

Yurt dışı eşya transferi konusunda uluslararası ofis ve iş yeri taşıma kapsamında eşya nakliyatı yapılmaktadır. Gerçekleştirilen uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında bütün güvenlik anlayışı en ince ayrıntısına kadar uygulanmaktadır. Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen parça eşya taşıma prensipleri olmaktadır.

Türkiye Uluslararası Zati Eşya Taşıma Firmaları

Sadece ev eşyaları olarak sınırlı kalmayan taşıma hizmeti içerisinde değişik kategoriler yer almaktadır. Uluslararası zati eşya taşımacılığı, bu kategorilerin en başında ev eşyası gelmektedir. Sonrasında ofis eşyası iş yeri eşyası gelir. Bunun yanında uluslararası kişisel eşya taşıma kapsamında olan eşyalar zati eşya adı altında taşıma işlemine tabi tutulmaktadır.

Zati eşya nakliyatı konusunda söylenebilecek en önemli husus sigortalı nakliye hizmeti oluşumudur. Firma genelinde gerçekleştirilen bütün nakliye hizmetlerinde sigortalı eşya taşıma prensipleri hassasiyetle yürütülmektedir. Elektrikli ve elektronik eşyalar zati eşya kapsamında taşınmaktadır. Beyaz eşyalar ve uluslararası mobilya taşıma , mobilyalar zati eşya taşıma işlemlerine uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yurtdışı Uluslararası Zati Eşya Nakliye Şirketi

Yurtiçi taşımacılık ve uluslararası taşımacılık işlemlerinde yapılacak nakliye hizmetleri genellikle şehir içi ve şehir dışı taşıma prensiplerine uygun şartlar altında gerçekleştirilmektedir. Bunların en önemli ayrıcalığı uluslararası zati eşya taşımacılığı işlemlerinde eşyaların gümrük işlemlerindeki kolaylığıdır. Şöyle ki; gümrük işlemleri sırasında herhangi bir ücret ödemeden hızlı bir şekilde geçirilmesidir. Eşyalar taşınmadan önce gümrük işlemleri gerekli belgeler oturma izniyle çalışma izni konusunda hassas bir görüşme yapılır. Özellikle eşya sahiplerinin bu konuda sıkıntıların olmaması işlerin hızlanmasını sağlayacaktır.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Şirket Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Yurtdışı Zati Eşya Taşıma İşlemleri

Taşıma işlemleri için bütün evrakların hazır olması her şeyden önemlidir. Kişisel zati eşya nakliyatı suresi içerisinde sorunsuz bir faaliyet yürütülmektedir. Eşyalar taşınma süreci içerisinde müşterilerimizin olaydan memnun kalması için bütün ayrıntılar ele alınmaktadır. Eşya sahiplerinin taşıma konusunda gerekli izinleri almasının yanında uluslararası nakliye hizmeti veren şirket olarak bütün izinler alınmaktadır. Gerçek anlamda en iyi uluslararası zati eşya taşımacılığı firması niteliklerini taşıdığımızı açıkça gösteriyoruz. Yurt dışı zati eşya taşıma ihtiyacı genellikle şu durumlarda ortaya çıkar.

 • Yurt dışında iş arayanlar,
 • Yurtdışında yüksek gelirli iş imkanı arayanlar,
 • Yüksek lisans veya doktora eğitimi için yurt dışına çıkacaklar,
 • Diplomatik görevleri için yurt dışına çıkan diplomatlar,
 • Yurt dışında işini, görevini tamamlayanların ülkemize dönmesi durumlarında ihtiyaç ortaya çıkar.

En İyi Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Şirketleri

Türkiye uluslararası zati eşya taşımacılığı sektörü içerisinde günden güne gelişen çalışmalar teknolojik faaliyetler yakından takip edilmektedir. Gelişime hızlı bir şekilde ayak uyduran personelimiz eşyaların kusursuz ve sorunsuz bir şekilde taşınmasına destek olmaktadır. Bunun yanında sıfır eşyalar ikinci el eşyalar ofis ve büro malzemeleri aynı kategoride taşınmaktadır.

 • Almanya zati eşya taşıma
 • İsviçre zati eşya taşıma
 • İngiltere zati eşya taşıma
 • İtalya zati eşya taşıma
 • Norveç zati eşya taşıma
 • İsveç zati eşya taşıma
 • Fransa zati eşya taşıma
 • Hollanda zati eşya taşıma
 • Belçika zati eşya taşıma

Eşyaların ekspertiz hizmeti sunarak değerlendirilmesi hem sigortalama işleminde hem de taşınma sırasında gerekli ilgi ve alakayı görmesini sağlayacaktır. Eşyalar yerinden sökülürken özenle sökülmektedir. Bunun için özel teknik personel kullanılmaktadır. Farklı paketleme işlemleri taşıma ve istifleme ayrıcalıklı bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalar kategorilerine göre gruplandırılmakta paketleme işlemleri yapılmakta üzerleri barkod ve etiketle açıklayıcı bilgilerle ayrıştırılmaktadır.

Uluslararası Parça Zati Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Özellikle uluslararası zati eşya taşımacılığı işleminin parça eşya taşıma paralelinde gerçekleşmesi en ekonomik şartları ön plana çıkarmaktadır. Böyle olduğu için etiket ve barkod sisteminin en uygun şartlarda kullanımı söz konusu olmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz bir firma kalitesi yansıtılmaktadır. Yansıtmış olduğumuz bu kalite vizyon misyon ve çalışma prensipleri çerçevesinde gönül rahatlığı ile taşıma işlemleri gerçekleştirildiği açıkça beyan edilmektedir. Sıklıkla uluslararası taşımacılık hizmetlerinde taşınan zati eşyaların sektörel listesi aşağıda sunulmuştur.

 • Giyim ve Yolculuk Zati Eşyaları
 • Elektronik Zati Eşyaları
 • Spor ve Oyun Zati Eşyaları
 • Müzik Aletleri Zati Eşyası
 • Mutfak Zati Eşyaları
 • Tüketim Maddeleri Zati Eşyası
 • Sağlık İçin Kullanılan Zati Eşyalar
 • Diğer Zati Eşya Sınıfı Eşyaları

Hizmetlerimizin sonuna kadar faydalı olabilmesi müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleşmesi için güvenlik ve emniyet tedbirleri en başta uygulanmaktadır. Uluslararası zati eşya taşımacılığı nakliyat hizmetlerinin daha titiz bir şekilde gerçekleştirildiği bir gerçektir. Ambalajlama işlemlerinin paketleme işlemlerinin taşıma sürecinin araçlara istifleme ve dizayn işlemlerinin ayrıcalıklı bir şekilde yapıldığı açıkça görülecektir.

Profesyonel Uluslar Arası Zati Eşya Nakliye Hizmeti

Profesyonel nakliye hizmetlerinin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için özel araçlar kullanılmaktadır. Yurt dışına çıkışında herhangi bir sakınca olmayan bakımlı ve son model araçlar eşya taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Çelik kasa geniş ve uzun araçlar tek seferde birçok yükü bir anda taşıma kapasitesine sahiptir. Böylece en ekonomik şartlar oluşturulması parça eşya taşıma konusunda maliyetlerin azalması müşteri memnuniyetini artışına neden olmaktadır.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Fiyatları Listesi

Sigortalı uluslararası zati eşya taşımacılığı işlemleri sözleşme kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bütün prosedürler teknik faaliyetler emniyet tedbirleri personel işlemleri firma tarafından özel bir şekilde yürütülmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar emniyet tedbirlerinin maksim seviyede uygulamasından dolayı herhangi bir kaza ortaya çıkmadığı açıkça görülmektedir. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapan müşterilerimiz veya eşya sahipleri uluslararası eşya taşıma fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi elde edebilir.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı120 – 160 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı1.600 – 2.500 €
2+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı2.800 – 4.200 €
3+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 €
4+1 Ev Eşyası Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye fiyatları listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Size özel fiyatlar için teklif alın.)

Uluslararası Nakliye Fiyatı Hesapla


Yurtdışı Zati Eşya Taşıma Hakkında Sıkça Sorulanlar

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Nedir?

Uluslar arası zati eşya taşımacılığı; özel kişisel eşyaların yurt dışına taşınmasıdır diyebiliriz. Zati eşyalar şahsidir ve ticari sayılmadığından gümrük vergisinden muaftır.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Uluslararası zati eşya taşıma ücretleri metre küp hesaplamasına göre 100 € dan başlar. Eşya miktarına göre yurt dışı nakliye ücretleri değişik göstermektedir. Net ücret için fiyat teklifi alınız.

Yurtdışı Zati Eşya Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Taşınacak eşyanın miktarına, metre küp cinsinden hacim büyüklüğüne, ağırlığına, taşınma yöntemi ve taşınma için gerekli ekip ekipman özelliğine göre belirlenir.

Türkiye Zati Eşya Taşıma Şirketi İletişim

Türkiye yurt dışı zati eşya taşıma şirketi iletişim telefon numarası
Adres: Osmangazi Mah. Osmangazi Cad. No:163/1 Sancaktepe – İSTANBUL
Telefon: 0850 840 73 64

Etiketler:

En İyi Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Şirketi

En uygun Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir