Uluslararası parsiyel eşya taşıma şirketi uygun fiyatlarla Türkiye’den yurt dışına sigorta sözleşmeli parça eşya taşımacılığı ve parsiyel yük taşımacılığı yapar.

Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma Firması

Uluslararası parsiyel eşya taşıma firması kapsamında en uygun fiyata eşya transferi gerçekleştirilmektedir. Uluslararası parça eşya taşıma kategorisi kargolama prensipleri kapsamında gerçekleşmektedir. Parça eşyalar firmalara ve kişisel hizmet kapsamında yapılmaktadır. Ucuz fiyata sigortalı garanti kapsamında gerçekleştirilen uluslararası parsiyel taşımacılık firmamızın kalite politikasını ortaya koymaktadır.

Uluslararası parsiyel eşya taşıma İstanbul yurtdışı parsiyel eşya taşımacılığı
Uluslararası parsiyel eşya taşıma İstanbul yurtdışı parsiyel eşya taşımacılığı

Uluslararası parsiyel eşya taşımacılığı alanında firmamızdan destek alabilirsiniz. Uluslararası parsiyel taşıma firması kapsamında kaliteli çalışmalar yürütülmektedir. Yurt dışına çıkarılması gereken zati eşyalar tek araç içerisinde çok kişi tarafından ücret paylaşımı yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu alanda firmamız gerekli desteği güvenli şekilde vermektedir.

Türkiye Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma Şirketi

Uzun zaman içerisinde uluslararası platformda çalışmalarına devam eden bir firmayız. Gerçekleştirilen kaliteli hizmet konusunda müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Firmamızın telefon numaraları üzerinden yapılacak konuşmalarla parça eşyaların nasıl taşındığı konusunda detaylı bilgiler verilmektedir.

Uluslararası parsiyel eşya taşıma standartlarını uygularken paketleme, sigortalama, sözleşme kapsamına alınması konusunda detaylar en iyi şekilde uygulanmaktadır. Doğru bilgilendirme yapılması müşteri memnuniyetini ön planda tutulması her şeyden önemlidir. Müşterilerimize hizmet kalitesini yansıtabilmek için vermiş olduğumuz bilgiler ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde olmasına dikkat ediyoruz.

En İyi İstanbul Uluslararası Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Özenli paketleme işlemleri yapılmaktadır. Araçlara yerleştirilmesi etiketleme ve barkod işlemlerini yapılması her şeyden önemlidir. Son model araçlarla gerçekleştirilen en uygun fiyata uluslararası parsiyel eşya taşımacılığı faaliyetini seçkin bir firma olarak yürütmekteyiz. Tecrübemiz sayesinde müşterilerin yüzünün gülmesi birinci hedefimizdir. Soru işaretlerinin yok olması her şeyden önemlidir.

Uluslararası parça eşya taşıma konusunda son model araçlar bakımlı bir şekilde taşıma işlemi için bekletilmektedir. Ev eşyası taşıma konusunda mobilya taşıma konusunda asansörlü evden eve nakliyat esasları uygulanmaktadır. Eşyaların çok olması sorun yaratmaz. Ücretsiz ekspertiz hizmetinin uygulanması firmamızın kalite politikasını geliştirmeye yönelik çalışmalar olmaktadır.

Güvenli Yurt Dışı Parsiyel Eşya Taşıma Hizmeti Alın

Geçmişten bugüne kazanılmış deneyimlerin yanında müşterilerimiz ile yapmış olduğumuz anketlerle önlemleri maksimum uyguluyoruz. Uluslararası ev taşımacılığı konusunda da kendimizi geliştiriyoruz. Anketlerde verilen cevapların yapılan yorumların firmamızı geliştirme konusunda değeri her zaman artmaktadır. Yurtdışına hizmet verdiğimiz Avrupa ülkelerindeki parsiyel nakliye hizmet bölgelerimiz aşağıda listelenmiştir.

  • Almanya parsiyel nakliye
  • İsviçre parsiyel nakliye
  • İngiltere parsiyel nakliye
  • İtalya parsiyel nakliye
  • Norveç parsiyel nakliye
  • İsveç parsiyel nakliye
  • Fransa parsiyel nakliye
  • Hollanda parsiyel nakliye
  • Belçika parsiyel nakliye

Taleplerin en iyi şekilde karşılanması arz edilen hizmetlerin kaliteli olması uluslararası platformda firmamızın tanınmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda en kaliteli uluslararası parsiyel taşımacılığı gerçekleştiren firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin talep ettiği konuda yurt dışına çıkarılacak eşyaların güvenli bir şekilde hızlı bir şekilde ulaştırılması önemlidir. Uluslararası parsiyel eşya taşıma konusunda bilgilendirmekteyiz. Alanında yetenekleri ile kendini gösteren müşteri temsilciliklerimiz her konuda gerekli bilgiyi aktarmaktadır. Her ülkeye parsiyel taşıma işlemini hassasiyetle gerçekleştirirken gümrükleme işlemlerini pasaport vize araç giriş çıkış işlemlerini özenle takip etmekteyiz.

Profesyonel Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Profesyonel ekibimiz sayesinde gerçekleşen parsiyel taşımacılık çalışmalarında son derece memnuniyet kapsamını geliştirici çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimiz memnuniyet durumunu arttırabilmek hizmet kalitesini yükseltebilmek hizmet detaylarını daha iyi oluşturabilmek için ar-ge çalışmalarına son derece önem veriyoruz.

Özellikle uluslararası parça eşya taşıma konusunda uluslararası platformda misyonumuz ve vizyonumuz gün geçtikçe gelişmektedir. Çok sayıda kişinin eşyasını tek araç içerisinde taşırken eşyaların karışmaması her şeyden önemlidir. Bu nedenle uluslararası parsiyel eşya taşıma konusunda etiket işlemleri barkod işlemleri hassasiyetle yapılmaktadır

Eşyalar yerine ulaştığı sırada öncelik her şeyden önemlidir. Araç yerleştirilmesi eşyaların istiflenmesi sırasında son giren ilk çıkar prensibi uygulanmaktadır. En uygun fiyata uluslararası parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştiren firma olma özelliğine sahibiz. Özellikle uluslararası parça eşya taşıma fiyatları uygulanırken eşyaların boyutları paketleme işlemleri güzergah göz önünde bulundurulmaktadır.

Sigortalı Uluslararası Parsiyel Yük Taşımacılığı

Evden eve nakliyat hizmetlerinde uygulanan eşya sigortalama prosedürleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Araçlar karayolu kanunlarına uygun bakımları yapılmış sürücüler bu konuda yetiştirilmiş olarak hizmet verilmektedir. Parça eşya nakliye konusunda eşyaların küçük olması büyük olması konusunda sorun oluşmamaktadır.

Özellikle mobilyaların montajları elektronik eşyaların kurulumları konusunda teknik personelimizin profesyonel olması dikkat çekicidir. Parsiyel taşıma prensiplerinde özellikle yurtdışına kargo taşıma prensipleri uygulandığı için daha uygun fiyata taşıma imkanları sunulmaktadır. Uluslararası parsiyel eşya taşıma şirketi olma yönünde çalışmalar yapıyoruz.

Yurtdışına Ticari Parsiyel Yük Taşımak

Özellikle eşyaların yurt dışına çıkışlarında ticari değerinin olmaması her şeyden önemlidir. Gümrük giriş çıkışlarında zaman kaybı oluşmaması için eşyaların ekspertiz gözetiminde kontrolleri yapılmaktadır. Müşterilerimiz ile bizzat kontrol edilen eşyalar paketlenmekte sigortalama işlemi yapılmaktadır. Yurt dışına çıkışı yurt dışından yurt içine girişi hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır.

Günden güne kendini geliştiren uluslararası lojistik firması olarak müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul etmekteyiz. Parsel taşıma konusunda ofis eşyası ev eşyası zati eşya taşıma işlemleri yapılmaktadır. Bütün şartlar göz önünde bulundurularak en uygun uluslararası parsiyel eşya taşıma hizmeti oluşturulmaktadır.

Uygun Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma Fiyatları Listesi

En uygun uluslararası parsiyel eşya taşıma fiyatları ile parça eşya taşımacılığı ve parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. Parça eşya taşımacılığına göre tek tek parça eşyalar üzerinden bir hesaplama yapılmaz. Eşyanızın kapladığı 5-10 metre küp alan hacmine göre eşyaların taşıma ücreti belirlenir. Aşağıda sizler için ortalama nakliye ücretleri belirtilmiş olup size özel indirimli uluslararası nakliyat fiyatları için bizden ücretsiz teklif isteyiniz.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı120 – 160 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı1.600 – 2.500 €
2+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı2.800 – 4.200 €
3+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 €
4+1 Ev Eşyası Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye fiyatları listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Size özel fiyatlar için teklif alın.)

Uluslararası Nakliye Fiyatı Hesapla


Parsiyel Taşımacılık Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Uluslararası parsiyel eşya taşıma fiyatları ortalama metre küp için 120 € olarak hesaplanır. Eşya miktarı, hacmi ve eşyanın cinsi ile taşınma koşulları nakliye ücretini belirler.

Parsiyel Eşya Taşıma Nedir?

Parsiyel eşya taşımacılığı birden fazla müşteri için ortak nakliye kamyonet, kamyon veya tır aracının tahsis edilerek taşınmasıdır. Yani ortak araçla eşyaların taşınmasıdır.

Parsiyel Yük Taşıma Nedir?

Parsiyel yük taşımacılığı aynı yol üzerinde bulunan müşterilerin eşyalarının ortak nakliye kamyonu ile taşınmasıdır diyebiliriz. Nakliye lojistiği kapsamında sunulan hizmetin diğer adları; parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı dır.

Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma İletişim

Türkiye yurt dışı parsiyel eşya taşımacılığı şirketi iletişim telefon numarası
Adres: Osmangazi Mah. Osmangazi Cad. No:163/1 Sancaktepe – İSTANBUL
Telefon: 0850 840 73 64

Etiketler:

En İyi Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma Şirketi

En uygun Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir