Uluslararası nakliyat fiyat hesapla uluslararası nakliye ücret hesaplama aracı ile Türkiye’den yurtdışı Avrupa ülkelerine uluslararası evden eve nakliyat ücretleri hesaplaması yapabilirsiniz. En uygun en ucuz en ekonomik ücretlerle yurt dışına taşının. Türkiye’de tek ücretsiz sigorta sözleşmeli yurtdışı nakliye hizmetini uygun ücretlerle sunan Almanya Lojistik şirketi ile taşının. Aşağıda yer alan uluslararası nakliyat fiyat hesaplama formu doldur 5 dakikada teklifin cebine gelsin.

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Fiyat Teklifi Al

Rezervasyon Yap

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

  Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesaplama

  Uluslararası nakliyat fiyat hesaplama aracı ile yurt dışına göndermeyi düşündüğünüz eşyaların taşınma maliyetleri hakkında bilgi edinin. Yaklaşık maliyetlerin hesaplanmasında hangi ülkeden hangi ülkeye hangi metre küp ölçüsünde eşya göndereceğinize göre hesaplama yapınız. Yurtdışı parsiyel nakliye ücreti hesaplaması için yukarıda yer alan formu kullanarak hesaplama yapın. Parsiyel taşımacılığı hizmetinde fiyat hesaplaması yapmak için genel olarak eşya hacmi ölçü, kg ve adet detayları gibi özellikler baz alınır.

  Uluslararası nakliyat fiyat hesapla Ucuz yurtdışı nakliye ücretleri hesapla
  Uluslararası nakliyat ücretleri hesaplama Ucuz yurtdışı nakliye fiyatları hesapla

  Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

  Ortalama ev eşyalarının yaklaşık metreküp ölçüsü mevcuttur. Ekonomik uluslararası nakliyat fiyat hesapla. En uygun uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hesaplama formunda yer alan ev eşyasının metreküp ölçüsü yazılıdır. Buna göre sizin de eşyalarınız aynı ölçüde ise aynı ücretlerle taşınılacağınız tahmin edebilirsiniz. İstanbul merkezli Almanya Lojistik şirketimiz Dünya’nın dört bir yanında yer alan şube ve temsilcilikleri ile taşınmanızı sağlar.

  Uluslararası Nakliye Ücretleri Hesaplama

  Uluslararası nakliye ücretleri hesaplaması için ne kadar eşyanızın olduğu önemlidir. 5 metreküp mü 10 metreküp mü eşyanız var buna göre bir fiyatlandırma yapılır. Metreküp eşya hesaplama ücreti ortalama 120€ ile 170€ arasında değişkenlik göstermektedir. Eşya miktarı ve hacmi arttıkça uluslararası nakliye ücretlendirmesinde indirim uyguluyoruz. Sıklıkla taşımasını yaptığımız eşya miktarları aşağıda sıralanmıştır.

  • 15 Metreküp Eşya
  • 20 Metreküp Eşya
  • 30 Metreküp Eşya
  • 40 Metreküp Eşya
  • 50 Metreküp Eşya
  • 60 Metreküp Eşya
  • 70 Metreküp Eşya

  Yurtdışı Nakliye Ücretleri Hesaplama

  Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplaması yapılırken eşya kontrolü yapılması şarttır. Bu noktada ister online uzaktan isterseniz de yerinde eşya kontrolü yapılır. Bunun için ücretsiz eksper hizmeti talep ediniz. Taşınma ücretinde anlaşılır veya anlaşılmaz yine de bizden ücretsiz teklif alınız. Bize danışmadan yurt dışına taşınmayınız.

  Yurtdışı Nakliye Fiyatı Hesaplama

  Yurtdışı nakliye fiyatı hesaplaması yaparken lojistik şirketlerinin verdiği ücretlere kanmayın. Önemli olan resmi kurumsal lojistik şirketleri ile çalışmaktır. Bunun yanı sıra dürüst ve güvenilir uluslararası nakliye şirketlerini tercih ediniz. Unutmayınız ki; Ucuz etin yahnisi ucuz olur. Yurtdışı nakliye ücreti Metreküp 150€ olan eşya için daha ucuz ücreti alacam diye tuzağa düşmeyin. Örneğin 40 metreküp eşyayı 70 metreküp olarak fazla hesaplayıp normalin de üstünde fazla ücret alıyorlar. Bu noktada dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

  Dünya Geneli Yurtdışı Nakliye Ücretleri Hesaplayın

  Dünya’da Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Antarktika ve Avustralya olmak üzere toplamda 7 kıta da uluslararası nakliyat ağımız mevcuttur. Dünya üzerinde Birleşmiş Milletlere kayıtlı 208 ülke vardır. Bunlardan 193’ü üye ülke, ikisi gözlemci ülke ve 11 tanesi de diğer devletlerden meydana gelir. Bazı ülkeler de sadece tanınır. Bu ülkeler Tayvan, Sahra Arap Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Abhazya, Güney Osetya, Filistin ve Vatikan’dır. Dünyada yüzölçümü en büyük ülke Rusya daha sonra da Kanada gelir. Gelişmiş ülkelerin çoğu Avrupa Kıtası’nda yer alır.

  Avrupa Kıtası Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

  Avrupa Kıtası’nda yer alan ülkeler: Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, İsviçre, Belçika, Avusturya, Rusya, Slovakya, Romanya, Ukrayna, Danimarka ve Estonya, Litvanya, Hırvatistan, Norveç, Finlandiya, İsveç, İngiltere, Arnavutluk, Bosna Hersek, Letonya, Andorra, Karadağ, Makedonya, Yunanistan, Kuzey Kıbrıs, Abhazya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Malta, Kosova, Vatikan, Portekiz, Güney Osetya, Bulgaristan, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Man Adası’dır.

  Asya Kıtası Yurtdışı Nakliyat Ücretleri Hesaplama

  Asya Kıtası’nda bulunan ülkeler: Türkiye, Suriye, İran, Afganistan, Ermenistan, Azerbaycan, Japonya, Çin, Irak, Hindistan, Maldivler, Pakistan, Moğolistan, Nepal, Suudi Arabistan, Tayland, Ürdün, Gürcistan, İsrail, Lübnan, Vietnam, Kuzey Kore, Filipinler, Güney Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya, Tayvan, Katar, Kamboçya’dır.

  Amerika Kıtası Lojistik Ücretleri Hesaplama

  Hem Kuzey hem de Güney Amerika Kıtası’nda bulunan ülkeler: Kanada, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri, Jamaika, Meksika, Granada, Arjantin, Uruguay, Şili ve Peru’dur.

  Afrika Kıtası Uluslar Arası Nakliye Ücretleri Hesaplama

  Afrika Kıtası üzerinde bulunan ülkeler: Mısır, Kenya, Fas, Gana, Cezayir, Burkino Faso, Benin, Gina, Tunus, Gana, Yeşilburun, Fildişi Sahilleridir. Avustralya Kıtası’nda bulunan ülkeler; Marshall Adaları, Avustralya, Fiji, Endonezya, Palau, Kiribati’dir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Uluslararası Nakliye Ücreti Nasıl Hesaplanır?

  Uluslararası nakliye ücreti hesaplaması eşyanın eni, boyu, derinliği, yüksekliği gibi etkenlere bağlı olarak Metreküp hacim hesaplaması ile ücretlendirilir.

  Uluslararası Nakliyat Ücretleri Hesaplama Formülü

  Uluslararası nakliyat ücretleri hesaplama formülü metreküp cinsinden ortalama 120€ ila 180€ aralığında ücretlendirme ile eşyanın toplam metre küp çarpımı ile bulunabilir.

  Yurtdışı Nakliye Fiyatı Hesaplama Yöntemi

  Yurtdışı nakliye fiyatı hesaplama yöntemi bu sayfamızda yer alan ücret hesaplama formundan yapılabilir. Hemen altından da 2 dakikada hemen ücretsiz teklif alabilirsiniz.

  Uluslar Arası Nakliyat Fiyat Hesaplama Aracı

  Uluslar arası nakliyat fiyat hesaplama aracı ile Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Antarktika ve Avustralya yedi kıta tüm Dünya’da lojistik ücretlerini hesaplayın.

  https://www.almanyalojistik.com.tr/uluslararasi-nakliyat-fiyat-hesapla/