Uluslararası parça eşya taşıma Türkiye uluslararası parça eşya taşımacılığı şirketi yurt dışı parça eşya nakliye hizmeti sunar. En iyi lojistik parça eşya taşıma firması olarak sigorta garantili nakliye hizmeti sunarız.

Uluslararası Parça Eşya Taşıma

Uluslararası parça eşya taşıma lojistik kapsamında uluslararası ev taşımacılığı en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Ayrıca bireysel olarak ve şirket sahiplerine parça eşya taşıma hizmeti verilmektedir.  Konsolosluklara futbol kulüpleri gibi kuruluşlara en güvenli eşya taşıma kolaylığı sağlanmaktadır. Zati eşya taşıma konusunda yılların deneyimini yansıtmaktayız.

Uluslararası parça eşya taşımacılığı Türkiye yurtdışı parça eşya taşımacılığı şirketi
Uluslararası parça eşya taşımacılığı Türkiye yurtdışı parça eşya taşımacılığı şirketi

Yurtdışına ev eşyasını taşımak isteyen herkese mobilya elektronik eşya kişisel eşya ve giyim malzemelerini hızlı ve pratik şekilde taşımaktayız. Uluslararası parça eşya taşımacılığı sektöründe eşya depolama ve gümrükleme hizmetlerini hassasiyetle takip etmekteyiz. Uluslararası ev taşımacılığı başta olmak üzere lojistik anlamında her alanda yük transferi yapmaktayız.

Türkiye Uluslararası Parça Eşya Taşımacılığı Şirketi

Her anlamda derken ticari kapsam içermeyen malzemeler ifade edilmektedir. Bütün nakliye hizmetlerini başlatmadan önce eşya sahiplerinin bu konuda uygun olup olmadığı araştırılmaktadır. Oturma izni, çalışma izni olup olmadığı sorulmaktadır. Ayrıca yurtdışı çıkış işlemlerinde kısıtlama olmaması çok önemlidir.

Ucuz fiyata gerçekleştirilen uluslararası ev taşıma hizmetleri müşteri memnuniyeti kapsamında oluşturulmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında eşyalar taşınmaktadır. Sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde yapılan taşıma işlemlerinde güvenli firmalarla hizmet oluşturulmaktadır. Firma seçiminde her zaman dikkatli olunması eş taşıma konusunda önemli yer tutmaktadır.

Uluslararası Parça Eşya Nakliye Firmaları

Firmaların yurt dışı çıkışlarında ve girişlerinde zaman kaybı yaşamayacak güvenlik işlemlerini takip etmesi gerekmektedir. Ayrıca araçların uzun yola uygun olması yurt dışına çıkış prosedürlerini uygulamış olması önemlidir. Ev taşıma işlemlerinde firma olarak kurumsal çalışmalara da yer vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde stres oluşmaması rahat bir ortam yaratılması her şeyden önemlidir. Bu konuda oldukça tecrübeli personel kullanılmaktadır.

Profesyonel evden eve nakliyat firması olma özelliğini taşıyan firmamız eşyaların güvenliğini ön planda tutmaktadır. Her açıdan güvenliğin ve memnuniyetin sağlanması için bütün tedbirler en başta uygulanmaktadır. Yurt içinden yurt dışına yurt içinden yurt dışına yapılacak eşya transferlerinde tecrübeli elemanlara görev vermekteyiz. Elektronik eşyaların kurulumuna mobilyaların kurulum ve söküm işlemlerine özen gösterilmektedir. Bu işlem için aynı kişiler kullanılmasına dikkat ediyoruz.

Güvenli Yurtdışı Parça Eşya Nakliyat Firması

Yurt içinde ve yurt dışında çalışan personelimizin sağlıklı hijyen kurallarına uygun emniyet tedbirlerini uygulayan kişiler olması her şeyden önemlidir. Nakliyat hizmetlerini eşya güvenliği kapsamında gerçekleştirebilmek için özel paketleme usulleri kullanılmaktadır. Taşımacılığın ön koşullarından birisi olan paketleme işlemi araç seçimi istifleme ve montaj işlemleri hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Sektörde deneyim kazanmış ülkeler arası parça eşya taşıma alanında kendini geliştirmiş kişiler hizmet vermektedir.

Son derece sağlam sarsıntıyı önleyen araç kullanımına dikkat edilmektedir. Bu konuda hizmet veren evden eve nakliyat firması her türlü tedbiri uluslararası platformda almış durumdadır. Güvence ve garanti kapsamında sigortalı uluslararası parça eşya taşımacılığı her zaman dikkat çekici bir şekilde oluşturulmaktadır.

Sigortalı Uluslar Arası Parça Eşya Taşımacılık Hizmeti

Dikkat edilecek hususların en başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu anlamda sigortalı taşıma işlemleri özenle yapılır. Paketleme işlemleri gümrük işlemleri pratik bir şekilde yapılmaktadır. Eşyaların hasar görmemesi için paketlenmesi sırasında özen gösterilir. Eşyaların araçlara yerleştirilmesi sırasında taşınması ve kurulumu sırasında emniyet tedbirleri maksimum derecede uygulanmaktadır.

Firmamız profesyonel elemanlarla emniyet tedbirlerini en yüksek seviyede uygulamaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulanarak eşyaların yerinde muayenesi yapılmaktadır. Sigortalama değerlendirmesi araç tespiti paketleme malzeme tespiti ekspertiz hizmeti kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası Ev Eşyası Taşımacılığı Hizmeti

Firma olarak uluslararası ev taşımacılığı konusuna aşırı titizlik göstermekteyiz. Araçlarımızın geniş olması önemlidir. Araçlarımızın bakımlı olması son model olması bu konuda hassasiyetimizi açıkça göstermektedir. Araçların yol güzergahında oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı sarsıntı önleyici tedbirleri alınmış durumdadır. Süspansiyonları ve amortisör bakımları zamanında yapılmaktadır.

Firma çalışanları tecrübelerini günden güne arttırmak için gerekli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Araç sürücüleri uzun yola dayanıklı bu sektörde tecrübe kazanmış kişilerden seçilmektedir. Mobilya kurulumlarında elektronik eşya kurumlarında teknik personel sürekli eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Türkiye’den Yurt Dışına Parça Eşya Göndermek

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları belirleme konusunda da en ekonomik koşullar ele alınmaktadır. Araçların yakıt tüketimleri minimum seviyede olması giderlerin bu kapsamda minimum seviyeye indirilmesi her şeyden önemlidir. Bütün bunları gerçekleştirirken müşterilerimizin mali konuda zorluk çekmemesi hedeflenmektedir.

Firma olarak müşteri hizmetleri konusunda da hassasiyete önem veriyoruz. Müşterilerin müşteri temsilciliği ile görüşmesi sırasında her bilgiye kolaylıkla ulaşması önemlidir. Uluslararası parça eşya taşıma konusunda bilinmesi gereken her türlü husus müşteri hizmetleri kapsamında herkese sunulmaktadır.

Özel Parça Eşya Nakliye Lojistik Şirketi İle Gönderin

Lojistik şirketi olarak gerçekleştirilen bütün çalışmalarda profesyonel olma yetenekleri geliştirme konusuna değer veriyoruz. Almanya lojistik firmamız profesyonellik tecrübe deneyim eğitim insan ilişkileri konusunda sürekli gelişime yönelik çalışmalar yapmaktadır. İnsan ilişkileri gelişmiş personelimiz sayesinde müşteri memnuniyeti maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Sürekli ar-ge çalışmaları gerçekleştirerek uluslararası parça eşya taşıma konusunda personelimiz geliştirilmektedir.

Uluslararası Parça Eşya Taşıma Fiyatları Listesi

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı120 – 160 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı1.600 – 2.500 €
2+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı2.800 – 4.200 €
3+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 €
4+1 Ev Eşyası Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye fiyatları listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Size özel fiyatlar için teklif alın.)

Uluslararası Nakliye Fiyatı Hesapla

Etiketler:

En İyi Uluslararası Parça Eşya Taşıma Şirketi

En uygun Uluslararası Parça Eşya Taşıma fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir