Uluslararası kişisel eşya taşıma şirketi Türkiye yurtdışı kişisel eşya taşımacılığı firması yurt içi ve yurt dışı nakliye lojistik çözümleri sunar. Uluslararası zati kişisel eşya nakliye seferleri haftanın beş günü düzenli olarak gerçekleştirilir.

Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Firması

Uluslararası kişisel eşya taşıma, taşımacılık sektöründe deneyimli olan firmaların yapması gereken hizmetlerin başında gelir. Taşımacılıkta tecrübeli olan firmalar, her türlü eşyayı usulüne uygun koşullarda ve en hızlı şekilde naklederler. Yurtdışına çeşitli sebeplerle taşınan kişilerin eşyalarını, en hızlı şekilde ve güvenli yollarla naklederiz. Yurtdışında okuyan, çalışan, kısa ya da uzun süreli şekilde kalacak olanların eşyalarını adreslerine emniyetli şekilde taşımacılık araçlarımız ile nakletmekteyiz.

Uluslararası kişisel eşya taşıma Türkiye yurtdışı kişisel eşya taşımacılığı
Uluslararası kişisel eşya taşıma Türkiye yurtdışı kişisel eşya taşımacılığı

Kişisel eşya taşımacılığının yanı sıra ticari mal ve yük taşımacılığı da firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Firma elemanlarımız alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Uzak yol taşımacılığında izlenmesi gereken prosedürler bulunur. Ülkelerarası eşya taşımacılığında kanuni prosedürleri uygulayan firmamız, sınır kapılarında gereksiz şekilde bekletilmeden en hızlı nakliyat hizmetini sunar.

Güvenli Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Şirketi

Uluslararası kişisel eşya taşıma konusunda firmamız uzun yıllar hizmet sunan şirketlerdendir. Taşınacak eşyaların ait oldukları sınıflara göre taşıma yöntemleri de değişiklik gösterir. Firmamız eşya taşımacılığında her nakliyat öncesinde yeni koli tedarik eder. Bu sayede eşyaları çok daha güvenli şekilde taşımış olur. Nakliyatta hizmet alanlara verilecek güvencelerin başında gelen, sigortalı eşya taşımacılığıdır.

Firmamız uluslararası kişisel eşya taşıma öncesinde tüm eşyaları değerinde sigortalayan nakliyat şirketlerinin başında yer alır. Eşyaların değerinde sigortalanması uzmanlık gerektiren konuların başında gelir. Her eşyayı piyasa koşullarında sigortalamak, hasar halinde de değerinde ödenmesini sağlar. Bu işler için firmamız eksper hizmeti sunar. Ücretsiz eksper hizmeti ile dürüst yaklaşımlarımız söz konusudur.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Şirket Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Sigortalı Yurtdışı Kişisel Eşya Taşıma Hizmetleri

Uluslararası kişisel eşya taşıma konusunda bazı makine ve taşıma araçlarının olumlu yönde tesiri bulunur. Özellikle yüksek katlardan eşya çıkarılması için önerilen, asansörlü taşıma sistemlerinin kullanılmasıdır. Eşyaların zor olan taşıma koşullarında hem en hızlı hem de en rahat şekilde taşınması için firmamız, asansörlü taşıma sistemlerini kullanır.

Yüksek katlardan en rahat şekilde eşya nakliyatı ile dar olan sokak ve kapı girişlerinden eşya çıkarılması için önerilen, asansörlü taşıma sistemlerinin kullanılmasıdır. Pek çok nakliyat şirketinde bu makineler olmadığı için bu firmalar, bazı yaşam alanlarından eşya taşımacılığı hizmetini sunamazlar. Uluslararası kişisel eşya taşıma firmamız zengin araç filosu ve asansörlü taşımacılık sistemleri ile önerilen nakliyat şirketlerinin başında gelir.

Türkiye Uluslar Arası Kişisel Eşya Taşıma Firmaları

Uluslararası kişisel eşya taşıma konusunda hem hızlı hem de rahat nakliyat hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hızlı eşya taşımacılığı için firmamız önceden bazı hazırlıklar yapar. Bu hazırlıklar sayesinde nakliyat günü son derece rahat ve hızlı şekilde gerçekleşir. Eşyaların miktarı, muhteviyatı, koli temini için de önemli hususlardır. Eşyaların en güvenli şekilde taşınması için eşya miktarına uygun kapasitede olan nakliyat araçlarımız hizmet sunar.

Her eşyayı rahatlıkla taşıyabilen elemanlarımız, son sistem teknolojik aletlerle hızlı taşımacılık hizmeti sunar. Firmamız nakliyat kolilerinin içerisine taşıma haddinden fazla yük yüklemez. Bu sayede eşyalar hasar almadan güvenli şekilde nakledilir. Firmamız eşya taşımacılığında karayolu, demiryolunun yanı sıra havayolunu da kullanır. Bazı ülkelere eşya nakliyatında aktarma yapılması söz konusudur. Firmamız geniş kapasiteli depolarında eşyaların uygun koşullarda muhafaza edilmesini sağlar.

Uluslararası Kişisel Parça Eşya Taşıma

Uluslararası kişisel eşya taşıma yapan firmamız, parça eşya taşımacılığında da profesyoneldir. Müzik aletlerinin taşınması, tekstil taşımacılığı, mobilya taşımacılığında firmamız kurumsal hizmet sunar. Antika eşya taşımacılığı da özen gerektiren taşımacılık konularının başında yer alır. Firmamız, farklı eşya gruplarını en uzak mesafelere güven içerisinde nakleder.

Elektronik eşya taşımacılığı da deneyim gerektirir. Bilgisayar ve yazıcı taşımacılığı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu eşyaların sarsıntısız taşınması için uygun büyüklükte taşıma araçlarının seçilmesi önerilir. Bu araçların da bakımlarının yapılmış olması, engebeli yollarda bile güvenli şekilde taşınması için önemli hususlardır.

Güvenli Yurt Dışı Kişisel Eşya Nakliye Hizmeti

Uluslararası kişisel eşya taşıma konusunda güven verici yaklaşımlar ile müşteri odaklı hizmetlerimiz söz konusudur. Firmamız sigortalı taşımacılık, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile huzur veren rahat taşımacılık anlayışına sahiptir. Elemanlarımız her türlü eşyayı taşıma konusunda uzmandır. Avizelerin sökülüp takılması da firma elemanlarımız tarafından ek ücret talep edilmeden yapılır.

Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Fiyatları

Uygun fiyatlı olduğu kadar da kaliteli uluslararası kişisel eşya taşıma hizmetlerimiz bulunur. Uluslararası taşımacılık standartlarına uygun olan nakliyat hizmetlerimiz tercih edilme nedenlerimizdir. Kurumsal hizmet anlayışımız, tedbirli yaklaşımlarımız söz konusudur. Güvenilir nakliyat için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı120 – 160 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı1.600 – 2.500 €
2+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı2.800 – 4.200 €
3+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 €
4+1 Ev Eşyası Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye fiyatları listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Size özel fiyatlar için teklif alın.)

Uluslararası Nakliye Fiyatı Hesapla


Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Uluslararası kişisel eşya taşıma fiyatları hesaplaması 50-70 € aralığından başlar eşya miktarına bağlı olarak metre küp hesabına göre farklı ücretlendirme ile hesaplanır.

Uluslararası Kişisel Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Uluslararası kişisel eşya taşımalığı faaliyeti yurt dışına gidecek özel eşyaların paketleme, kurulum, montaj, evden Eve Nakliye, depolama, lojistik, Dış Ticaret ve gümrükleme şeklinde yapılır.

Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Firmaları

Kişisel yurt dışı parça eşya nakliye şirketleri arasında lider konumda bulunan Almanya lojistik şirketimizi seçin.

Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Şirketi İletişim

Adres: Osmangazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 163/1 Sancaktepe-İSTANBUL
Telefon: 0850 840 73 64
Cep Telefonu: 0530 326 7743

Etiketler:

En İyi Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma Şirketi

En uygun Uluslararası Kişisel Eşya Taşıma fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir