Uluslararası çeyiz taşıma Türkiye İstanbul uluslar arası çeyiz taşıma şirketi olarak yurt dışına çeyiz eşyası taşıyoruz. Yeni evlenenlerin mobilya ve beyaz eşya gibi komple çeyiz eşyalarını yurt dışına taşıyoruz. İster parça parça isterseniz de komple çeyiz eşyalarının yurt dışına taşınmasını sağlıyoruz.

Uluslararası Çeyiz Taşıma Firması

Uluslararası çeyiz taşımacılığı hassasiyet isteyen bir çalışmadır. Ülkemizde şehirlerarası çeyiz taşımacılığı ne kadar önem arz ediyorsa bunun iki katı hassasiyet gerektirmektedir. Uluslararası çeyiz taşıma yapan firmalar arasında kıyaslama yapıldığında risklere ve zorluklara karşı dayanıklı olduğumuz açıkça görülecektir. Çeyiz eşyaları taşıma konusunda ekspertiz hizmeti bir kat daha fazla önem arz etmektedir.

Uluslararası çeyiz taşıma İstanbul yurtdışına çeyiz eşyası gönderme
Uluslararası çeyiz taşıma İstanbul yurtdışına çeyiz eşyası gönderme

Uluslararası Çeyiz Taşıma Şirketi

Müşterilerimizin sunmuş olduğu teklifler karşılığında ortaya çıkarabilecek riskler ilk görüşülecek hususlardır. Çeyiz eşyalarının hassasiyeti herkes tarafından bilinmektedir. Ev eşyası taşıma hizmetine benzer bir şekilde gerçekleştirilen çeyiz paketleme işlemlerinde ayrı bir hassasiyet gerektirmektedir. Paketleme hizmetlerini genellikle profesyonel elemanlar gerçekleştirmektedir. Çeyiz eşyalarının paketlenmesinde özellikle bayan paketleme elemanları kullanılmaktadır.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Çeyiz Taşıma Bölgesi:Tüm Avrupa Ülkeleri
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Şirket Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Türkiye Uluslararası Çeyiz Taşıma Firmaları

Eşyaların uluslararası kategoride taşınması söz konusu olduğunda gümrükleme işlemleri yurt dışına çıkış işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Araçların özel bölümlerine yerleştirilen çeyiz eşyaları iki kat paketleme hassasiyeti ile değerlendirilmektedir. Zahmetli ve masraflı bir çalışma ortaya çıkarılarak güvenli ve emniyetli bir çalışma prensibi uygulanmaktadır.

Özellikle müşterilerimize çeyiz taşımacılığının ne kadar hassas bir çalışma olduğunu en başta anlatıyoruz. Çeyiz eşyalarının bünyesinde kırılacak eşyaların çoğunlukta olması ebatların farklı büyüklüklerde olması paketleme işlemlerini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle bayanların çeyizlerine önem verdiği kadar firmamız paketleme işlemlerine önem vermektedir.

Türkiye’den Yurtdışına Çeyiz Taşıma

Sigortalama işlemlerinde uluslararası platformda kendini kanıtlamış sigorta şirketleri ile çalışmalar yapılmaktadır. Ekspertiz hizmeti kapsamında çeyiz eşyaları detaylı değerlendirme işlemine tabi tutulmaktadır. Çözüm odaklı gerçekleştirilen çalışmaların farklılık gösterdiği bu ortamda firma çalışanları her zaman en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir.

Eşyaları gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Şehir içi çeyiz eşyası taşımacılığı özenle gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası çeyiz eşyası taşımacılığı bunun iki kat fazla emniyet tedbiri uygulanarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle uluslararası çeyiz taşımacılığı konusunda firmamız her zaman hassasiyetini maksimum seviyede tutmaktadır.

Yurt Dışına Çeyiz Eşyası Göndermek

Sorunsuz ve dikkatli çalışmalar gerçekleştiren nakliye firması olarak kolileme işlemlerinde paketleme işlemlerinde ekstra emniyet tedbiri uygulanmaktadır. Tek başına kolileme ve paketleme yeterli olmayan çeyizler olmaktadır. Bunlara ekstra paketleme ve kolye kullanımı sayesinde güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan

Eşyaların deforme olmaması için güneş ışığından uzak tutulması sürtünmeden uzak tutulması her şeyden önemlidir. Bu nedenle titizlikle gerçekleştirilen uluslararası eşya taşımacılığı konusunda personelimiz ayrı bir eğitime tabi tutulmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde kendini yetiştirmiş profesyonel elemanlarımız özellikle çeyiz taşımacılığı alanında daha dikkatli olmaktadır. Eşyaların bulunduğu alanda genellikle bayanların hizmet vermesi bu konudaki hassasiyetimizi açıkça göstermektedir.

Uluslar Arası Çeyiz Taşıma İşlemleri

Uluslararası çeyiz eşyası taşıma sırasında depolama ihtiyacına da cevap verebilecek çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle gümrük noktalarına yakın yerlerde eşya depolama alanları oluşturulmuştur. Düğün zamanının belirlenmesi yurt dışı çıkış işlemlerinin tamamlanması sırasında eşyalarını bekletilmesi için özel eşya depolama hizmeti verilmektedir. Eşyalar araçlara titizlikle yerleştirildiği gibi depolara da özel alanlara emniyetli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Özellikle şehirlerarası evde eve nakliyat firmaları çeyiz eşyası taşıma konusunda özel hizmetler oluşturmaktadır. Bunun yanında evlilik hazırlıkları yapan çiftlere çeyiz eşyası nakliyatı konusunda özel bir hizmet oluşturmaktayız. Bayanların çeyiz eşyalarının zamanında yerine ulaşması önemlidir. Düğün ve diğer programların eksiksiz ve zamanında gerçekleşebilmesi için hız ve emniyete önem verilmektedir.

İstanbul Uluslar Arası Çeyiz Eşya Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası eşya nakliyatı konusunda genellikle gümrüklerden geçerken ticari değeri olmayan zati eşyalar taşınmaktadır. Bu nedenle çeyiz malzemeleri içerisinde ticari değeri olmayan eşyaların ekspertiz denetiminde paketlenmiş olması her şeyden önemlidir. Paketleme işlemleri sırasında bu konular müşterilerimiz ile görüşülerek gerekli detaylar ele alınmaktadır. Almanya nakliye lojistik şirketimiz çeyiz eşyalarının taşınmasının yanı sıra ihtiyacınız doğrultusunda aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca sizlerin talepleri doğrultusunda ihtiyacınızı karşılayacak kapasite ile çalışmaktayız.

Son derece hızlı pratik seri araçlarla tecrübeli araç sürücüleri sayesinde işlemler daha da hız kazanmaktadır. Uluslararası parça eşya taşıma statüsünde gerçekleştirilen çeyiz eşyası taşımacılığı konusunda hijyen sağlık temizlik ön planda tutulmaktadır. Paketleme işlemini yapan elemanlar eldiven giymesinin yanında eşyaların bulunduğu bölgeye galoş giyerek girmektedir. Dezenfekte işlemleri titizlikle gerçekleştirilen eşyalar araçlara yerleştirilirken araç içerisindeki hijyen kuralları maksimum seviyede uygulanmaktadır.

Etiketlerin eşya üzerlerine yapıştırılması ambalaj malzemelerinin en uygun şartlarda gerçekleştirilmesi konusunda sürekli denetim yapılmaktadır. Eşyalar kolilere yerleştirme konusunda paketleme işlemleri sırasında hassas bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında değerlendirme yapıldığında asansörlü nakliye hizmetlerinin de titizlikle yürütüldüğü görülecektir.

Uluslararası Çeyiz Taşıma Fiyatları

Gerekli görüldüğü yerlerde maliyet artırımına gerek kalmadan asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti titizlikle yürütülmektedir. En uygun fiyata uluslararası çeyiz taşıma işlemleri gerçekleştirirken gerekli altyapı firma tarafından sağlanmaktadır. Fiyat teklifleri ücretsiz ekspertiz hizmeti konusunda müşteri hizmetleri ile görüşerek detayları elde edebilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı120 – 160 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı1.600 – 2.500 €
2+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı2.800 – 4.200 €
3+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 €
4+1 Ev Eşyası Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye fiyatları listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Size özel fiyatlar için teklif alın.)

Uluslararası Nakliye Fiyatı Hesapla


Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası Çeyiz Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’den yurt dışına göndermek istediğiniz yeni evli eşyaları; mobilya ve beyaz eşyaların nakliyesini en uygun indirimli uluslararası çeyiz taşıma fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Uluslararası Çeyiz Eşyası Taşıma Firmaları

Uluslararası çeyiz eşyası taşımacılığı alanında yıllardır hizmet veren Almanya Lojistik şirketimiz tüm Avrupa ülkelerine uluslararası parsiyel eşya taşıma hizmeti verir.

Yurtdışına Çeyiz Gönderme İşlemleri

Türkiye’den yurt dışına çeyiz gönderme işlemleri için gümrük evrakları, faturalar ve gerekli izin işlemlerinin alınması gerekmektedir. Şirketimiz tüm işlemleri sizin adınıza tamamlar.

İstanbul Uluslar Arası Çeyiz Nakliye Şirketi

İstanbul uluslar arası çeyiz nakliye araçlarımız ile yurt dışı Avrupa ülkelerine gümrüklü çeyiz eşyalarının nakliye işlemlerini gerçekleştirir. Kapıda teslim eşyalarınızı yurt dışına taşıyoruz.

https://www.almanyalojistik.com.tr/uluslararasi-ceyiz-tasima/
Etiketler:

En İyi Uluslararası Çeyiz Taşıma Şirketi

En uygun Uluslararası Çeyiz Taşıma fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir