Hakkımızda Almanya Lojistik hakkında bilgi veriyoruz. Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi uluslar arası lojistik şirketi olarak yurt dışı taşımacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 1980 yılından bu yana aile şirketi olarak uluslar arası nakliye hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda uluslararası ev taşıma, uluslararası ofis taşıma ve uluslararası parça eşya taşıma başta olmak üzere uluslar arası nakliye hizmetleri veriyoruz.

Almanya lojistik Türkiye Almanya uluslararası evden eve nakliyat şirketi
Almanya lojistik Türkiye Almanya uluslararası evden eve nakliyat şirketi

Almanya Lojistik Hakkımızda

Almanya Lojistik firması Türkiye merkezli uluslararası taşımacılık şirketi olarak kurulmuş resmi yetkili güvenilir yurt dışı nakliye şirketidir. Uluslararası nakliye çözümlerinin bir çok alanında size özel çözümler geliştirir. Bunların başında sigortalı taşımacılık hizmeti gelir. Her şey dahil nakliye çözümleri kapsamında ücretsiz olarak sunulan nakliye sigortası için ek ücret talep edilmez. Gidilecek ülkeye eşyalarınız kurulu şekilde teslim edilir.

Almanya Lojistik Hakkında Bilgi

Almanya lojistik şirketi sadece Almanya ülkesine değil bütün Avrupa’ya lojistik hizmeti verir. Yurt dışı taşımacılık faaliyetlerimizi tüm Avrupa ülkelerinde sürdürüyoruz. Bu kapsamda Fransa, İsveç, Norveç, İspanya, İtalya, Yunanistan, Hollanda, Belçika, İsviçre ve Avusturya başta olmak üzere bütün Avrupa ülkelerine de uluslararası nakliye seferlerimiz mevcuttur. Tüm uluslararası nakliyat hizmetlerimizi her şey dahil uluslararası nakliye fiyatları ile sunuyoruz. Size özel fiyat teklifi için lütfen teklif alınız.

Uluslararası Nakliyat Fiyat Teklifi Al